Biuro rachunkowe HOSSA S.C. gwarantuje kompleksową i fachową obsługę księgową oraz kadrową, skierowaną do wszystkich podmiotów gospodarczych, bez względu na zakres prowadzonej działalności i na formę prawną. Rozumiemy indywidualny charakter prowadzonych przez Państwa przedsiębiorstw, dlatego zawsze staramy się dostosować zakres naszych usług do indywidualnych wymagań każdej z firm.

Biuro Rachunkowe HOSSA s.c. spełnia wymogi kwalifikacyjne dla firm prowadzących usługowo księgi rachunkowe, co potwierdza Świadectwo Ministra Finansów RP – CERTYFIKAT KSIĘGOWY Nr 20713/2008 oraz ponosi pełną odpowiedzialność za wykonywane usługi ( posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej – OC).

 

Nasza kadra

Nasza kadra opiera się na rzetelności, kompetencji i pełnym profesjonalizmie. Wieloletnie doświadczenie oraz posiadana wiedza pozwala nam na perfekcyjne i zgodne z obowiązującymi przepisami rozliczanie podmiotów gospodarczych. Jesteśmy do dyspozycji w każdej dogodnej dla Państwa formie kontaktu: osobiście, telefonicznie czy tez mailowo, co gwarantuje Państwu uzyskanie potrzebnej informacji, czy też pomocy w rozwiązaniu problemu, w możliwie najkrótszym czasie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza współpraca przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Mamy nadzieję, że powierzając nam Swoją firmę zapewnicie Sobie poczucie spokoju i zadowolenia z dobrze dokonanego wyboru.